ÖZEL Y02.04.0001 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcı Üzerine Alçı Levha ile Giydirme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (12,5 mm Tek Kat Standart Alçı Levha ile)


ÖZEL Y02.04.0001 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcı Üzerine Alçı Levha ile Giydirme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (12,5 mm Tek Kat Standart Alçı Levha ile) ÖZEL Y02.04.0001 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcı Üzerine Alçı Levha ile Giydirme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (12,5 mm Tek Kat Standart Alçı Levha ile)

Teknik ŞartnameKutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcı Üzerine Alçı Levha ile Giydirme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (12,5 mm Tek Kat Standart Alçı Levha ile) Mimari Detayı ve Uygulama Teknik Şartnamesini inceleyebilir ve/veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Alçıpan bölme duvarlar, hem ticari hem de konut alanlarında bina ve bakım projelerinin kullanışlı ve performans gereksinimlerini karşılayan, yük taşımayan, hafif, yapımı kolay, sağlam kuru duvar alternatiftir. Ayrıca, termal ve akustik yalıtım özellikleri, güvenli ve sessiz bir ortam oluşturmaya da yardımcı olur.


ÖZEL Y02.04.0002 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcı Üzerine Alçı Levha ile Giydirme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (12,5 mm Tek Kat Su Emme Oranı Azaltılmış Alçı Levha ile)


ÖZEL Y02.04.0002 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcı Üzerine Alçı Levha ile Giydirme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (12,5 mm Tek Kat Su Emme Oranı Azaltılmış Alçı Levha ile) ÖZEL Y02.04.0002 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcı Üzerine Alçı Levha ile Giydirme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (12,5 mm Tek Kat Su Emme Oranı Azaltılmış Alçı Levha ile)

Teknik ŞartnameKutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcı Üzerine Alçı Levha ile Giydirme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (12,5 mm Tek Kat Su Emme Oranı Azaltılmış Alçı Levha ile) Mimari Detayı ve Uygulama Teknik Şartnamesini inceleyebilir ve/veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Alçıpan bölme duvarlar, binaların iç alanlarında en sık kullanılan duvar uygulamalarından biridir. Suya Dayanıklı Alçı Plaka (WR); her türlü ıslak hacim ve nemli ortamda kullanılabilen, su iticilik özelliği kazandırılmış düzgün yüzeyli hafif alçı plaka çeşididir. Ön yüzü yeşil, arka yüzü gri renkli kâğıt kaplıdır. Üzerine fayans, seramik vb. uygulanabilir. Nemin yüksek olduğu bölgelerde suya dayanıklı alçıpan tercih edilmelidir.


ÖZEL Y02.04.0003 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcı Üzerine Alçı Levha ile Giydirme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (12,5 mm Tek Kat Yangına Dayanımı Artırılmış Alçı Levha İle)


ÖZEL Y02.04.0003 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcı Üzerine Alçı Levha ile Giydirme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (12,5 mm Tek Kat Yangına Dayanımı Artırılmış Alçı Levha İle) ÖZEL Y02.04.0003 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcı Üzerine Alçı Levha ile Giydirme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (12,5 mm Tek Kat Yangına Dayanımı Artırılmış Alçı Levha İle)

Teknik ŞartnameKutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcı Üzerine Alçı Levha ile Giydirme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (12,5 mm Tek Kat Yangına Dayanımı Artırılmış Alçı Levha ile) Mimari Detayı ve Uygulama Teknik Şartnamesini inceleyebilir ve/veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Yangına dayanım süresi attırılmış, özel cam elyaf katkılı, düzgün yüzeyli, hafif Alçı levha çeşididir. Ön yüzü pembe, arka yüzü gri renkli kâğıt kaplıdır. İç mekânlarda özellikle yüksek yangın dayanımı aranan asma tavan, bölme duvar ve giydirme duvar gibi kuru duvar sistemleri oluşturmada kullanılır.


ÖZEL Y02.04.0005 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcı Üzerine Alçı Levha ile Giydirme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (12,5 mm Çift Kat Standart Alçı Levha ile)


ÖZEL Y02.04.0005 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcı Üzerine Alçı Levha ile Giydirme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (12,5 mm Çift Kat Standart Alçı Levha ile) ÖZEL Y02.04.0005 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcı Üzerine Alçı Levha ile Giydirme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (12,5 mm Çift Kat Standart Alçı Levha ile)

Teknik ŞartnameKutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcı Üzerine Alçı Levha ile Giydirme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (12,5 mm Çift Kat Standart Alçı Levha ile) Mimari Detayı ve Uygulama Teknik Şartnamesini inceleyebilir ve/veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Çift kat alçıpan duvarlar, tek kat alçı levha ile yapılan bölme duvarlara göre daha yüksek ses yalıtım ve yangın dayanım performansına sahiptir. Geleneksel duvar sistemlerine göre (tuğla, gazbeton, bimsblok vb.), uygulaması basit, hızlı ve ekonomik bir sistemdir. Ses yalıtım performansı 42-54 dB arasındadır. Ses ve ısı yalıtım performansını artırmak için uygun tip, kalınlık ve yoğunlukta yalıtım malzemesi kullanılması gerekmektedir.


ÖZEL Y02.04.0006 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcı Üzerine Alçı Levha ile Giydirme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (12,5 mm Çift Kat Su Emme Oranı Azaltılmış Alçı Levha ile)


ÖZEL Y02.04.0006 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcı Üzerine Alçı Levha ile Giydirme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (12,5 mm Çift Kat Su Emme Oranı Azaltılmış Alçı Levha ile) ÖZEL Y02.04.0006 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcı Üzerine Alçı Levha ile Giydirme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (12,5 mm Çift Kat Su Emme Oranı Azaltılmış Alçı Levha ile)

Teknik ŞartnameKutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcı Üzerine Alçı Levha ile Giydirme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (12,5 mm Çift Kat Su Emme Oranı Azaltılmış Alçı Levha ile) Mimari Detayı ve Uygulama Teknik Şartnamesini inceleyebilir ve/veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Suya Dayanıklı Alçı Plaka (WR); her türlü ıslak hacim ve nemli ortamda kullanılabilen, su iticilik özelliği kazandırılmış düzgün yüzeyli hafif alçı plaka çeşididir. Üzerine fayans, seramik vb. uygulanabilir. Alt kat plakaların derz yerlerine sadece derz dolgusu yapılması yeterlidir. Derz bandına gerek yoktur. Derz bandı en üst katta derz dolgusu ile birlikte uygulanmalıdır.


ÖZEL Y02.04.0007 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcı Üzerine Alçı Levha ile Giydirme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (12,5 mm Çift Kat Yangına Dayanımı Artırılmış Alçı Levha ile)


ÖZEL Y02.04.0007 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcı Üzerine Alçı Levha ile Giydirme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (12,5 mm Çift Kat Yangına Dayanımı Artırılmış Alçı Levha ile) ÖZEL Y02.04.0007 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcı Üzerine Alçı Levha ile Giydirme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (12,5 mm Çift Kat Yangına Dayanımı Artırılmış Alçı Levha ile)

Teknik ŞartnameKutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcı Üzerine Alçı Levha ile Giydirme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (12,5 mm Çift Kat Yangına Dayanımı Artırılmış Alçı Levha ile) Mimari Detayı ve Uygulama Teknik Şartnamesini inceleyebilir ve/veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Yangın dayanımı, herhangi bir mahalde çıkan yangının yanda, altta ya da üstte bulunan komsu mahale ne kadar süre sonra geçeceğinin ifadesidir. Yangın dayanım süreleri, 30 ila 360 dakika aralığında ve 30 dakikanın katları seklinde artan sürelerle ifade edilir. Yangına dayanım süresi attırılmış, özel cam elyaf katkılı, düzgün yüzeyli, hafif alçı levha, yüksek ve standart olmayan sıcaklık koşullarına sahip kazan dairesi gibi, çocuk odaları ve hastanelerde, eğitim kurumlarında, inşaatı ahşaptan yapılmış odalarda, şömineler ve havalandırma sistemlerinin astarlanmasında kullanılır.


ÖZEL Y02.04.0004 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcı Üzerine Alçı Levha ile Giydirme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (12,5 cm Tek Kat Su Emme Oranı Azaltılmış, Yangına Dayanımı Artırılmış Alçı Levha ile)


ÖZEL Y02.04.0004 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcı Üzerine Alçı Levha ile Giydirme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (12,5 cm Tek Kat Su Emme Oranı Azaltılmış, Yangına Dayanımı Artırılmış Alçı Levha ile) ÖZEL Y02.04.0004 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcı Üzerine Alçı Levha ile Giydirme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (12,5 cm Tek Kat Su Emme Oranı Azaltılmış, Yangına Dayanımı Artırılmış Alçı Levha ile)

Teknik ŞartnameKutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcı Üzerine Alçı Levha ile Giydirme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (12,5 cm Tek Kat Su Emme Oranı Azaltılmış, Yangına Dayanımı Artırılmış Alçı Levha ile) Mimari Detayı ve Uygulama Teknik Şartnamesini inceleyebilir ve/veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Suya ve Yangına Dayanıklı Alçı Plaka; yangına dayanım süresi arttırılmış ve su iticilik özelliği kazandırılmış, düzgün yüzeyli, hafif alçıpan çeşididir. Ön yüzü pembe, arka yüzü yeşil-gri renkli kâğıt kaplıdır. İç mekânlarda özellikle hem suya dayanım istenen hem de yüksek yangın dayanımı aranan asma tavan, şaft duvarları, çelik yapılar, bölme duvar ve giydirme duvar gibi kuru duvar sistemleri oluşturmada kullanılır.


ÖZEL Y02.04.0008 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcı Üzerine Alçı Levha ile Giydirme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (12,5 cm Çift Kat Su Emme Oranı Azaltılmış, Yangına Dayanımı Artırılmış Alçı Levha ile)


ÖZEL Y02.04.0008 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcı Üzerine Alçı Levha ile Giydirme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (12,5 cm Çift Kat Su Emme Oranı Azaltılmış, Yangına Dayanımı Artırılmış Alçı Levha ile) ÖZEL Y02.04.0008 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcı Üzerine Alçı Levha ile Giydirme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (12,5 cm Çift Kat Su Emme Oranı Azaltılmış, Yangına Dayanımı Artırılmış Alçı Levha ile)

Teknik ŞartnameKutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcı Üzerine Alçı Levha ile Giydirme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (12,5 cm Çift Kat Su Emme Oranı Azaltılmış, Yangına Dayanımı Artırılmış Alçı Levha ile) Mimari Detayı ve Uygulama Teknik Şartnamesini inceleyebilir ve/veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Alçıpan duvar giydirme sistemleri ile tuğla, betonarme, brüt beton, briket, taş vb. malzemelerden oluşan duvarlara uygulanabilir. Bodrum katlarda tesisat borularının üzeri giydirme duvarla kolayca kapatılarak göze hoş görünmeyen ayrıntılar ortadan kaldırılabilir. Isıya dayanıklı alçıpan, 50-60 dakika boyunca açık ateşi önler.


ÖZEL Y02.04.0009 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcılı 5 cm Taşyünü Levha Dolgulu Alçı Levha ile 10,5 cm Kalınlığında Bölme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (Her İki Yüzünde 12,5 mm Tek Kat Standart Alçı Levha ile)


ÖZEL Y02.04.0009 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcılı 5 cm Taşyünü Levha Dolgulu Alçı Levha ile 10,5 cm Kalınlığında Bölme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (Her İki Yüzünde 12,5 mm Tek Kat Standart Alçı Levha ile) ÖZEL Y02.04.0009 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcılı 5 cm Taşyünü Levha Dolgulu Alçı Levha ile 10,5 cm Kalınlığında Bölme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (Her İki Yüzünde 12,5 mm Tek Kat Standart Alçı Levha ile)

Teknik ŞartnameKutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcılı 5 cm Taşyünü Levha Dolgulu Alçı Levha ile 10,5 cm Kalınlığında Bölme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (Her İki Yüzünde 12,5 mm Tek Kat Standart Alçı Levha ile) Mimari Detayı ve Uygulama Teknik Şartnamesini inceleyebilir ve/veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Alçıpan duvarda ekstra sağlamlık ve taşıyıcılık isteniyorsa, duvar yüksekliği fazla ise alçıpan profilleri yerine kutu profillerle de duvar karkası oluşturulabilir. Alçı panel levhanın termal ve akustik yalıtım özellikleri, güvenli ve sessiz bir ortam oluşturmaya da yardımcı olur.


ÖZEL Y02.04.0010 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcılı 5 cm Taşyünü Levha Dolgulu Alçı Levha ile 10,5 cm Kalınlığında Bölme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (Her İki Yüzünde 12,5 mm Tek Kat Su Emme Oranı Azaltılmış Alçı Levha ile)


ÖZEL Y02.04.0010 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcılı 5 cm Taşyünü Levha Dolgulu Alçı Levha ile 10,5 cm Kalınlığında Bölme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (Her İki Yüzünde 12,5 mm Tek Kat Su Emme Oranı Azaltılmış Alçı Levha ile) ÖZEL Y02.04.0010 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcılı 5 cm Taşyünü Levha Dolgulu Alçı Levha ile 10,5 cm Kalınlığında Bölme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (Her İki Yüzünde 12,5 mm Tek Kat Su Emme Oranı Azaltılmış Alçı Levha ile)

Teknik ŞartnameKutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcılı 5 cm Taşyünü Levha Dolgulu Alçı Levha ile 10,5 cm Kalınlığında Bölme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (Her İki Yüzünde 12,5 mm Tek Kat Su Emme Oranı Azaltılmış Alçı Levha ile) Mimari Detayı ve Uygulama Teknik Şartnamesini inceleyebilir ve/veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Her türlü ıslak hacim ve nemli ortamda kullanılabilir, su iticilik özelliği kazandırılmış düzgün yüzeylidir, ön yüzü yeşil, arka yüzü gri renkli kağıt kaplıdır. Su ve nemin yüksek olduğu bölgelerde Suya Dayanıklı Alçıpan tercih edilmelidir.


ÖZEL Y02.04.0011 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcılı 5 cm Taşyünü Levha Dolgulu Alçı Levha ile 10,5 cm Kalınlığında Bölme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (Her İki Yüzünde 12,5 mm Tek Kat Yangına Dayanımı Artırılmış Alçı Levha ile)


ÖZEL Y02.04.0011 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcılı 5 cm Taşyünü Levha Dolgulu Alçı Levha ile 10,5 cm Kalınlığında Bölme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (Her İki Yüzünde 12,5 mm Tek Kat Yangına Dayanımı Artırılmış Alçı Levha ile) ÖZEL Y02.04.0011 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcılı 5 cm Taşyünü Levha Dolgulu Alçı Levha ile 10,5 cm Kalınlığında Bölme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (Her İki Yüzünde 12,5 mm Tek Kat Yangına Dayanımı Artırılmış Alçı Levha ile)

Teknik ŞartnameKutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcılı 5 cm Taşyünü Levha Dolgulu Alçı Levha ile 10,5 cm Kalınlığında Bölme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (Her İki Yüzünde 12,5 mm Tek Kat Yangına Dayanımı Artırılmış Alçı Levha ile) Mimari Detayı ve Uygulama Teknik Şartnamesini inceleyebilir ve/veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Yapı malzemeleri seçilirken, yangın güvenli ve güvenilir olanlar tercih edilmelidir. Bu tür malzemelerin en iyi örneklerinden biri, yüksek sıcaklıklara dayanabilme özelliğine sahip yangına dayanıklı alçıpanlardır.


ÖZEL Y02.04.0012 - Kutu Profil KonsT. Taşıyıcılı 5 cm Taşyünü Lev. Dolgu. Alçı Levha ile 10,5 cm Kal. Bölme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (Her İki Yüzünde 12,5 mm Tek Kat Su Emme Oranı Azaltılmış, Yangına Day. Artırılmış Alçı Levha ile)


ÖZEL Y02.04.0012 - Kutu Profil KonsT. Taşıyıcılı 5 cm Taşyünü Lev. Dolgu. Alçı Levha ile 10,5 cm Kal. Bölme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (Her İki Yüzünde 12,5 mm Tek Kat Su Emme Oranı Azaltılmış, Yangına Day. Artırılmış Alçı Levha ile) ÖZEL Y02.04.0012 - Kutu Profil KonsT. Taşıyıcılı 5 cm Taşyünü Lev. Dolgu. Alçı Levha ile 10,5 cm Kal. Bölme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (Her İki Yüzünde 12,5 mm Tek Kat Su Emme Oranı Azaltılmış, Yangına Day. Artırılmış Alçı Levha ile)

Teknik ŞartnameKutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcılı 5 cm Taşyünü Levha Dolgulu Alçı Levha ile 10,5 cm Kalınlığında Bölme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (Her İki Yüzünde 12,5 mm Tek Kat Su Emme Oranı Azaltılmış, Yangına Dayanımı Artırılmış Alçı Levha ile) Mimari Detayı ve Uygulama Teknik Şartnamesini inceleyebilir ve/veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bölme duvarlar, asma tavanlar ve özellikle yüksek yangın dayanımı gerektiren şaft duvarlarında iç cephe kullanımı tavsiye edilen Su Emme Oranı Azaltılmış, Yangına Dayanımı Artırılmış Alçı Levha, işçilik maliyetlerini azaltan hızlı ve temiz montajı ve yüzey kalitesi ile pasif yangın dayanımı gereksinimi duyulan tüm alanlarda kullanılabilir.


ÖZEL Y02.04.0013 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcılı 5 cm Taşyünü Levha Dolgulu Alçı Levha ile 13 cm Kalınlığında Bölme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (Her İki Yüzünde 12,5 mm Çift Kat Standart Alçı Levha ile)


ÖZEL Y02.04.0013 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcılı 5 cm Taşyünü Levha Dolgulu Alçı Levha ile 13 cm Kalınlığında Bölme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (Her İki Yüzünde 12,5 mm Çift Kat Standart Alçı Levha ile) ÖZEL Y02.04.0013 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcılı 5 cm Taşyünü Levha Dolgulu Alçı Levha ile 13 cm Kalınlığında Bölme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (Her İki Yüzünde 12,5 mm Çift Kat Standart Alçı Levha ile)

Teknik ŞartnameKutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcılı 5 cm Taşyünü Levha Dolgulu Alçı Levha ile 13 cm Kalınlığında Bölme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (Her İki Yüzünde 12,5 mm Çift Kat Standart Alçı Levha ile) Mimari Detayı ve Uygulama Teknik Şartnamesini inceleyebilir ve/veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Alçı panel levhalar, nefes alan bir malzeme olduğundan nemi dengeleyerek sağlıklı bir ortam oluşturur. Yalıtım malzemeleriyle kullanıldığında ses ve ısı yalıtımında etkili bir artış sağlar.


ÖZEL Y02.04.0014 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcılı 5 cm Taşyünü Levha Dolgulu Alçı Levha ile 13 cm Kalınlığında Bölme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (Her İki Yüzünde 12,5 mm Çift Kat Su Emme Oranı Azaltılmış Alçı Levha ile)


ÖZEL Y02.04.0014 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcılı 5 cm Taşyünü Levha Dolgulu Alçı Levha ile 13 cm Kalınlığında Bölme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (Her İki Yüzünde 12,5 mm Çift Kat Su Emme Oranı Azaltılmış Alçı Levha ile) ÖZEL Y02.04.0014 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcılı 5 cm Taşyünü Levha Dolgulu Alçı Levha ile 13 cm Kalınlığında Bölme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (Her İki Yüzünde 12,5 mm Çift Kat Su Emme Oranı Azaltılmış Alçı Levha ile)

Teknik ŞartnameKutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcılı 5 cm Taşyünü Levha Dolgulu Alçı Levha ile 13 cm Kalınlığında Bölme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (Her İki Yüzünde 12,5 mm Çift Kat Su Emme Oranı Azaltılmış Alçı Levha ile) Mimari Detayı ve Uygulama Teknik Şartnamesini inceleyebilir ve/veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Suya ve neme dayanıklı alçıpan (yeşil alçıpan), su itici ve düşük su emme özelliğiyle,iç mekanlarda özellikle ıslak hacimlerde, mutfak, yüzme havuzların duvar ve tavanları su ile etkilenip hasar almaması için tercih edilmektedir.


ÖZEL Y02.04.0015 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcılı 5 cm Taşyünü Levha Dolgulu Alçı Levha ile 13 cm Kalınlığında Bölme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (Her İki Yüzünde 12,5 mm Çift Kat Yangına Dayanımı Artırılmış Alçı Levha ile)


ÖZEL Y02.04.0015 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcılı 5 cm Taşyünü Levha Dolgulu Alçı Levha ile 13 cm Kalınlığında Bölme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (Her İki Yüzünde 12,5 mm Çift Kat Yangına Dayanımı Artırılmış Alçı Levha ile) ÖZEL Y02.04.0015 - Kutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcılı 5 cm Taşyünü Levha Dolgulu Alçı Levha ile 13 cm Kalınlığında Bölme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (Her İki Yüzünde 12,5 mm Çift Kat Yangına Dayanımı Artırılmış Alçı Levha ile)

Teknik ŞartnameKutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcılı 5 cm Taşyünü Levha Dolgulu Alçı Levha ile 13 cm Kalınlığında Bölme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (Her İki Yüzünde 12,5 mm Çift Kat Yangına Dayanımı Artırılmış Alçı Levha ile) Mimari Detayı ve Uygulama Teknik Şartnamesini inceleyebilir ve/veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Yangına dayanıklı alçıpan levhalar, iç mekânda belirli bir süre yangın dayanımı talep edilen asma tavan, giydirme duvar, şaft duvarı ve bölme duvar imalatlarında kullanılmaktadır. Yangına dayanıklı alçı levha yangına dayanım performansının artması amacı ile bu işe özel üretilmiş katkı ve elyaflar ile takviye edilmiştir.


ÖZEL Y02.04.0016 - Kutu Profil Konst. Taşıyıcılı 5 cm Taşyünü Lev. Dolgulu Alçı Levha ile 13 cm Kal. Bölme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (Her İki Yüzünde 12,5 mm Çift Kat Su Emme Oranı Azaltılmış, Yangına Day. Artırılmış Alçı Levha ile)


ÖZEL Y02.04.0016 - Kutu Profil Konst. Taşıyıcılı 5 cm Taşyünü Lev. Dolgulu Alçı Levha ile 13 cm Kal. Bölme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (Her İki Yüzünde 12,5 mm Çift Kat Su Emme Oranı Azaltılmış, Yangına Day. Artırılmış Alçı Levha ile) ÖZEL Y02.04.0016 - Kutu Profil Konst. Taşıyıcılı 5 cm Taşyünü Lev. Dolgulu Alçı Levha ile 13 cm Kal. Bölme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (Her İki Yüzünde 12,5 mm Çift Kat Su Emme Oranı Azaltılmış, Yangına Day. Artırılmış Alçı Levha ile)

Teknik ŞartnameKutu Profil Konstrüksiyon Taşıyıcılı 5 cm Taşyünü Levha Dolgulu Alçı Levha ile 13 cm Kalınlığında Bölme Duvar Yapılması (Düşeyde 60 cm Aks Aralığı) (Her İki Yüzünde 12,5 mm Çift Kat Su Emme Oranı Azaltılmış, Yangına Dayanımı Artırılmış Alçı Levha ile) Mimari Detayı ve Uygulama Teknik Şartnamesini inceleyebilir ve/veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Islak hacim ve nemli ortamlarda kullanılabilen, su iticilik ve yangına dayanım özelliği kazandırılmış, küf önleyici ve küfe karşı direnç sağlayan düzgün yüzeyli alçı plakalar, asma tavan, bölme duvar, duvar giydirme, kuru sıva duvar kaplama, şaft duvarlarında tercih edilmektedir.


ÖZEL Y02.04.1001 - Fecostruct Bölme Duvar Sistemi ile Modüler Bölme Duvar Yapılması


ÖZEL Y02.04.1001 - Fecostruct Bölme Duvar Sistemi ile Modüler Bölme Duvar Yapılması ÖZEL Y02.04.1001 - Fecostruct Bölme Duvar Sistemi ile Modüler Bölme Duvar Yapılması

Teknik ŞartnameFecostruct Bölme Duvar Sistemi ile Modüler Bölme Duvar Yapılması Mimari Detayı ve Uygulama Teknik Şartnamesini inceleyebilir ve/veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Saydamlığın ön plana çıktığı Fecostruct Modüle Bölme Duvar Sistemi güncel mimarinin, saydamlık ve mekân bütünlüğüne uygun olarak geliştirilmiştir. 6 - 8 mm kalınlığında rodajlı camlar, silikonlu birleşim tekniği kullanılarak, 105 mm ene sahip alüminyum çerçeve üzerine yapıştırılarak çerçevenin görünmediği tamamen cam görünüm elde edilmektedir. Çift camlı modüllerin arasında bulunan geniş aralık sayesinde 47 dB''e kadar ses yalıtımı sağlanabilmektedir. Fecostruct, ses yalıtımının oldukça önemli olduğu mekânlarda görsel iletişime, yeni bir özgürlük kazandırmaktadır.


ÖZEL Y02.04.1002 - Diversa Yangın Dayanımlı Ahşap Bölme Duvar Sistemi ile Modüler Bölme Duvar Yapılması


ÖZEL Y02.04.1002 - Diversa Yangın Dayanımlı Ahşap Bölme Duvar Sistemi ile Modüler Bölme Duvar Yapılması ÖZEL Y02.04.1002 - Diversa Yangın Dayanımlı Ahşap Bölme Duvar Sistemi ile Modüler Bölme Duvar Yapılması

Teknik ŞartnameDiversa Yangın Dayanımlı Ahşap Bölme Duvar Sistemi ile Modüler Bölme Duvar Yapılması Mimari Detayı ve Uygulama Teknik Şartnamesini inceleyebilir ve/veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Diversa Modüler Bölme Duvar Sistemi, üstün teknoloji ürünü konstrüktif yapısı ve malzeme kalitesiyle çalışma ortamlarında potansiyel gürültü kirliliği, olası yangın tehlikesine karşı üstün izolasyon sağlar. Daha sessiz, daha güvenli mekânlar yaratır.


ÖZEL Y02.04.2001 - Dorma Moveo Business Line Sistemi ile Hareketli Bölme Duvar Yapılması


ÖZEL Y02.04.2001 - Dorma Moveo Business Line Sistemi ile Hareketli Bölme Duvar Yapılması ÖZEL Y02.04.2001 - Dorma Moveo Business Line Sistemi ile Hareketli Bölme Duvar Yapılması

Teknik ŞartnameDorma Moveo Business Line Sistemi ile Hareketli Bölme Duvar Yapılması Mimari Detayı ve Uygulama Teknik Şartnamesini inceleyebilir ve/veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Dorma Moveo Hareketli Bölme Duvar sistemi ile özellikleri ve işlevleri ne olursa olsun, odalar zahmetsizce bölünebilir, bireysel gereksinimlere uyacak şekilde daha küçük, daha büyük veya orantısal hale getirilebilir. Küçük bir konferans salonundan büyük bir sergi salonuna kadar her alan, farklı sayıda kullanıcıya uyacak şekilde en uygun şekilde uyarlanabilir.


ÖZEL Y02.04.2002 - Dorma HSW-G Camlı Kayar Duvar Sistemi ile Hareketli Bölme Duvar Yapılması


ÖZEL Y02.04.2002 - Dorma HSW-G Camlı Kayar Duvar Sistemi ile Hareketli Bölme Duvar Yapılması ÖZEL Y02.04.2002 - Dorma HSW-G Camlı Kayar Duvar Sistemi ile Hareketli Bölme Duvar Yapılması

Teknik ŞartnameDorma HSW-G Camlı Kayar Duvar Sistemi ile Hareketli Bölme Duvar Yapılması Mimari Detayı ve Uygulama Teknik Şartnamesini inceleyebilir ve/veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz. HSW-G kayar toplanır sistemler ile, kenarlardaki düşey profillerin tamamen ortadan kalktığı kesintisiz, tamamıyla transparan bir yüzey ortaya çıkıyor. Üst ve alt cam bazalar sistemin gereksinim duyduğu sağlamlığı sağlıyor. HSW-G sisteminde paneller belli özel fonksiyonları yerine getirecek şekilde tasarlanabilmektedir. Bu fonksiyonlar basit kayar toplanır panellerden farklı tiplerde kapı kapatıcıları olan entegre kapılara, veya alışılmadık senaryolar için özel panellere kadar değişkenlik göstermektedir. Ve her bir panel ayrı gereksinimlere uygun olacak şekilde kurulabilmektedir.