Hoşgeldiniz!

Değerli mimarlar, inşaat mühendisleri, iç mimarlar, müteahhitler, şantiye şefleri ve satın almacılar, teknikerler, yapı malzemecileri kısaca Yapı Uzmanları,

Öncelikle bilgi eksikliğine ve karmaşasına son vererek, nitelikli, uygulanabilir inşaat özel imalatlarına yönelik mimari detaylara ve/veya şartnamelere kolayca ulaşmanızı sağlayarak mesleki hayatınızın merkezinde olmayı hedefliyoruz.

yapiuzmani’na hoş geldiniz!

Arayın

Günden güne güncellemeler ve eklemeler yapacağımız, detaylara ve şartnamelere, site içi arama yaparak hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Mimari detayları ve şartnameleri projelerinizde, uygulamalarınızda olduğu gibi kullanabilir veya revize edebilirsiniz.

Yayınlayalım

Estetik bir biçimde, doğru ve yerinde kullanılan bir yapı ürünü yapı malzeme firmanızın pazarlama gücüne güç katacaktır. Sitemizde yapı ürünlerinize ait detayları ve şartnameleri yayınlayarak yapı uzmanlarına en etkin bir şekilde ulaşabilme olanağını yakalamış olacaksınız.

Bizimle iletişime geçmeniz halinde ürün ve/veya ürünlerinize ait mimari detaylarınızı ve uygulama şartnamelerinizi beraberce oluşturabiliriz.

Geri bildirim yapın

Gelişim ve ilerleme geri bildirimlerle mümkündür. Sunmuş olduğumuz detay ve şartnameler yapacağınız geri bildirimlerinizle daha güncel ve uygulanabilir bir nitelik kazanacaktır.

Bizim için önem arz eden, geri bildirimlerinizi [email protected] adresine yaparak mesleki gelişime katkı sağlayabilirsiniz.

Değerli meslektaşlarımız

YAPI UZMANI, kullanıcılarına sunduğu bilgilerin doğru olması için her türlü gayreti göstermekle beraber, bilgilerin doğruluğu konusunda, açıktan veya ima yolu ile hiç bir garanti vermez. Burada sunulan tüm görseller, grafikler, teknik dokümanlar, detaylar ve veriler bilgilendirme amaçlı olup söz konusu verilerin kullanımından kaynaklanabilecek kayıp ve zararlardan dolayı YAPI UZMANI hukuken sorumluluk kabul etmez. 

Saygılarımızla.

Ramazan KÖKSAL

Yıldız Teknik Üniversitesi, İnşaat Fakültesi, İnşaat Mühendisliği


YAPI UZMANI kullanıcılarına sunduğu bilgilerin doğru olması için her türlü gayreti göstermekle beraber, bilgilerin doğruluğu konusunda, açıktan veya ima yolu ile hiç bir garanti vermez. Burada sunulan tüm görseller, grafikler, teknik dokümanlar, detaylar ve veriler bilgilendirme amaçlı olup söz konusu verilerin kullanımından kaynaklanabilecek kayıp ve zararlardan dolayı YAPI UZMANI hukuken sorumluluk kabul etmez.